תפריט ראשי
סטנטופון מערכות תקשורת
 

שדה תעופה

ביטחון

 

 

טסים בשקט, כשהקול תקין


כצמתים תשתיתיים גדולים, פוקדים את שדות תעופה אלפי נוסעים ומספר עצום של אנשי שירות וביטחון מדי יום.

תהליכים מורכבים, לוחות זמנים מתואמים במדויק וסביבות עבודה משתנות בהרבה, הופכים את התקשורת לקריטית וככזו היא מחויבת למירב האפקטיבית. מיליוני אנשים טסים מדי יום ברחבי העולם וכאשר כמות גדולה כזו של אנשים עוברת במקום צפוף, כמו שדה תעופה, המקום מהווה מטרה נוחה לפיגועי טרור.

לכן, הצורך המהותי להיות גוף גמיש, שנענה ומגיב במהירות לכל מצב נתון, קיים בכל שדה תעופה. זמינות קבועה - בשל רמת האבטחה הגבוהה במיוחד, יש להבטיח גם זמינות קבועה של תקשורת. פתרונות השמע של Vingtor-Stentofon. עונים על צורך זה.

 

מערכות סטנטופון ייעודיות לנמלי תעופה מספקות כתובת ציבורית להודעות ופינוי קול, תחנות אינטרקום ייעודיות ואינטגרציית רדיו – הן מכסות את כל קשת דרישות התקשורת ומציעות מגוון רחב של הזדמנויות אינטגרציה למערכות אבטחה חיוניות אחרות בשדה התעופה.

 

 

 

שפרו את היעילות התפעולית שלכם בשדה התעופה עם
תקשורת צלולה וברורה מבית Vingtor-Stentofon 

המערכות שלנו מספקות את היכולת לשמוע, להישמע, ולהיות
מובנים הן במצבים תפעוליים והן במצבי חירום

 

 

  • ניהול מערכות תקשורת ואבטחה מרובות בשדה התעופה
  • שמירה על שמע צלול וברור גם בסביבה רועשת ועמוסה
  • הגברת היעילות התפעולית עם פלטפורמת שמע חכמה
    ומשולבת

פתרונות האינטרקום המתקדמים שלנו יכולים לחבר יחד את כל המערכות המבוססות-שמע ליצירת פלטפורמה אחת המשלבת שמע ואבטחה. ממכשיר אינטרקום אחד תוכלו עכשיו לבצע שיחות למכשירי קשר, אינטרקומים, טלפונים חיצוניים או אפילו לשדר הודעות במערכת הכריזה הציבורית.
שמע הניתן להבנה הינו חיוני בסביבה של שדה תעופה עמוס ורועש. במהלך עשרות שנים של מחקר ופיתוח שכללנו את מכשירי האינטרקום שלנו להשגת מובנות דיבור אופטימלית. זה אומר שבכל שיחה, הקול שלכם יישמע צלול וברור ביותר. כראייה למחויבות שלנו לצלילות השמע, צוידו כל המכשירים שלנו בתכונת ביטול רעשי רקע כסטנדרט.

 

סטנטופון מתחייבת לתקשורת מהירה בין אזורים מהותיים וקריטיים, שמע צלול קריסטל אפילו בסביבות רועשות וקולניות כמו טיפול בכבודה, שיחות חירום במעליות ובשירותים לנכים או שיחות חירום במגדל. באירועים קריטיים, האדם הנכון מושג מיד בלחיצת כפתור.

 

אנו מאפשרים לנוסעים לשמוע ולהישמע כמעט בכל סביבה בשדה התעופה ומבצעים התאמה אישית (" tailor-made "), לדרישות וצורכי הלקוח - התפרצות לשיחה | שיחות ועידה | מעבר למצב חירום בלחיצת כפתור | 100 קבוצות כריזה ועוד..

 

 

 

למידע נוסף לחצו

 

 

סטנטופון

 

 

מערוכת צד ג'

הפתרון שלנו:

 

המערכות שלנו מתממשקות עם מערכות אבטחה אחרות כולל מערכת ניהול מבנים, טלוויזיה במעגל סגור, בקרת כניסה ואזעקות, ליצירת פתרון אבטחה מקיף.

 

  

מבין לקוחותינו

 
רשות שדות התעופה
 
נמלים בעולם
 
שדות תעופה בעולם
 

 

פתרונות משולבים לשדות תעופה

 

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים