תפריט ראשי
סטנטופון מערכות תקשורת
 

תקשורת ימית

ביטחון

 

 

בים, תקשורת חירום חשובה יותר מתמיד


נמלים מרכזיים מהווים מרכזים לוגיסטיים ענקיים עם תשתיות רחבות ומורכבות ושלל משימות חשובות כמו עגינה, טעינה, פריקה, השבתה וטיפול בכל סוג של מטען שאוניה או דוברה עשויים להביא. זה דומה מאוד לאזור תעשיה ענקי בו הדרישה לציוד תקשורת קריטי היא מכריעה בתפעול היום-יומי. התמודדות עם טובין מסוכנים ואזורים עם התמקדות בו זמנית בבריאות, סביבה ובטיחות היא אתגר לכל המעורבים בהפעלת הנמל היום-יומית.

 

סטנטופון הינו המותג המוביל בעולם בתחום פתרונות תקשורת בתעשייה הימית ובמרחבים נוספים בעלי נוזלים – שמן, גז, נפט וכו'. עד היום הותקנו למעלה מ-30,000 כלי שייט המשייטים ברחבי העולם, מערכות תקשורת של סטנטופון. בנוסף, מערכות תקשורת ייעודיות ועמידות עבור מספנות, מבדוקים צפים ויבשים, רציפים, אזורי טעינה ופריקה ועוד.

 

 

 

 

 

 

פלטפורמה משולבת לתקשורת ימית

 

 

 

 מערכת ה-Safe Return to Port מספקת פיתרון תקשורת UHF אלחוטי מאובטח בין כמעט כל מיקום בספינה בכל עת.

 

במצב חירום, המערכת מאפשרת לאנשי צוות הבטיחות, לוחמי האש ומפקדי האירועים לתקשר בכל האניה, ללא קשר למקום בו נדרש תיאום. על ידי בחירת פתרון התקשורת UHF של החזרה הבטוחה של סטנטופון, הספינה עומדת בתקנות SRTP של SOLAS (בטיחות החיים בים) לתקשורת פנימית בין הגשר, חללי ההנדסה, מרכז הבטיחות, צוותי כיבוי אש ונזקים, וכנדרש להעברת הנוסע והצוות.

 

 

פלטפורמת תקשורת ימית משולבת מבוססת על Vingtor Stentofon Operator:

פתרון ניהול מערכת הפועל על גבי Windows ומהווה פתרון ניהול מערכת עבור שרתי אודיו מסוג
ICX-AlphaCom באמצעות שרת עוצמתי זה, משולבים כל ערוצי התקשורת בממשק יחיד, הכולל מפה אינטראקטיבית רבת אפשרויות המציגה את הסטטוס והמיקום של כל יחידות התקשורת המחוברות.

 

Vingtor-Stentofon Operator גמיש וקל להפעלה גם יחד. ספריות של אייקונים ותבניות קוד מוכנות מאפשרות לך להתחיל לעבוד בתוך דקות מרגע ההתקנה, בעוד יכולות התיכנות בו מאפשרות להתאים את המערכת לפי ההעדפות והצרכים האישיים שלכם.

 

למידע נוסף לחצו

 

 

סטנטופון

 

VINGTOR-STENTOFON OPERATOR

פתרון לניהול מערכת

 

הפלטפורמה מספקת תמונה כללית ברורה למפעילים עם אפשרויות פריסה מרובות בהתאם להעדפת המפעיל. את הפריסות ניתן להתאים לגדלי מסך שונים ולהגדיר אותם כך שיכסו מסכים בודדים או מרובים. התוכנה מותאמת היטב גם להפעלה באמצעות מסך מגע. ניתן להגדיר מפעילים שונים במערכת עם הרשאות הגישה הקשורות אליהם, ועם פריסות והתאמות של תהליך העבודה. ניתן לטפל בכך בקלות על ידי מנהלי מערכת.

 

 

מפה אינטראקטיבית המראה הן את הסטטוס והן את מיקום יחידות הקצה


השימוש בתצוגות מפה מאפשר למשתמשים לראות בבירור את כל סמלי המכשירם שהוגדרו באזור הנבחר. שיחות יכולות להתבצע במהירות למיקום מסוים מבלי לבזבז זמן על מציאת המספר הנכון של השלוחה. סמלי המכשירים מוצגים בהתאם לסטטוס שלהם כך שלמפעילים יש תצוגה בזמן אמת של הסטטוס של כל המכשירים.
כאשר מתבצעת שיחה, מוצגת המפה הרלוונטית באופן אוטומטי.

 

 

איור 1איור 1: ללא פעילות, עם תצוגה ממצלמה 1
 
איור 2איור 2: שיחה עם מסדרון. 2 מצלמות מחוברות למסדרון. שיחה נכנסת מחדר המכונות

 

 

איור 3

 

 איור 3: קשר רדיו. נבחרו ערוצים 1 ו-2. פעילות שמע בערוץ 1. שיחה נכנסת מסומנת בסיפון 12. 

 

 

 

 

VINGTOR-STENTOFON OPERATOR
יכולה לכלול מגוון רחב של פונקציות, כולל הבאות:

 

הפעלת אינטרקום ומקשים עם גישה ישירה

הפעלת אינטרקום ומקשים עם גישה ישירה

הפעלת אינטרקום רגילה תופסת מקום מרכזי ברוב המערכות וניתן להגדיר מגוון גדול של מקשים. 

 
GA / PA

GA/PA

Vingtor-Stentofon Operator יכולה לספק ממשק למערכת GA/PA עם גישה קלה להודעות מוקלטות מראש, בחירת אזור וניטור המערכת. המשתמש יכול לבחור לבצע הודעות ישירות או להשמיע הודעות מוקלטות כדי לבדוק את איכות ההודעות לפני שידורן.

 
שיחות וקבוצות קשר רדיו

שיחות וקבוצות קשר רדיו

המערכת מציעה פתרון טוקבק גמיש שיכול לכלול הן מגוון של תחנות וקבוצות רדיו עם ערבול של זרמי שמע לתוך יציאה אחת. המפעיל יכול לבחור לשוחח עם מאזין אחד או מאזינים מרובים בבת אחת.

 

מוסיקת רקע

מוסיקת רקע

המערכת יכולה גם לשלוט על שידור של מוסיקת רקע לפי בחירת המקור, בחירת אזור, והתאמת הווליום הכללי או ספציפי לאזור.

 
IPTV ומערכות בידור

IPTV ומערכות בידור 

כאשר משתמשים במערכת Vingtor-Stentofon Operato ניתן גם לשדר תוכן והודעות חזותיות למסכים ציבוריים ובקבינות באירועים שונים. בדרך זו, ניתן להגביר את ההשפעה של אזעקה נשמעת או הודעה והיא תהיה זמינה גם לאלה עם ליקויי שמיעה.

 
טלוויזיה במעגל סגור

טלוויזיה במעגל סגור (CCTV)

את המערכת ניתן לשלב בקלות עם טלוויזיה במעגל סגור כדי לקשר ולהעלות שידורי וידאו המבוססים על אירועים כגון שיחה מתחנה ומהכניסה.

 

 
 
הפעלה וכיבוי מרחוק

הפעלה/כיבוי מרחוק וממשק עם מערכות חיצוניות

Vingtor-Stentofon Operator תציג את הסטטוס של הפעלה וכיבוי, וכן תשלב ותטפל באותות והתראות אל ומתוך מערכות חיצוניות.

 
 

 

 

 

באנר

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים