תפריט ראשי
סטנטופון מערכות תקשורת
 

יחידות קצה

 

 

יחידות קצה שולחניות

 

יחידות שולחן מבית סטנטופון לשימוש בסביבה קריטית שבה תשובה מיידית למקרי חירום ונושאי ביטחון הינה חיונית.

 

שליטה בתחנות הארגון בעזרת לחצנים הניתנים לתכנות לחיוג מקוצר, מאפשרים גישה מיידית לתחנות אחרות, קבוצות כריזה, שליטה בשמע, שיחות ועידה, רדיו, האזנות אווירה ועוד.

יחידות קצה שולחניות

 

 

יחידות קיר

יחידות קיר

 

יחידות שולחן מבית סטנטופון לשימוש בסביבה קריטית שבה תשובה מיידית למקרי חירום ונושאי ביטחון הינה חיונית. שליטה בתחנות הארגון בעזרת לחצנים הניתנים לתכנות לחיוג מקוצר, מאפשרים גישה מיידית לתחנות אחרות, קבוצות כריזה, שליטה בשמע, שיחות ועידה, רדיו, האזנות אווירה ועוד.

 

בדומה ליחידות הקצה השולחניות, יחידות אלו מאופיינות בשמיעת סאונד מעולה (עד db105) וללא צורך במגע אדם, ומאפשרות שליטה מלאה בכל תחומי הביטחון. היחידות אידיאליות עבור שדות תעופה, חדרי ניתוח (יחידות סטריליות), מפעלים בעלי סביבת עבודה רועשת, סביבות עבודה נפיצות, חניונים, בניינים ביטחוניים ועוד.

 

 

יחידות לכלא

 

המטרה העיקרית של מערכת תקשורת אפקטיבית בבית כלא היא להגן על החיים ועל הציוד.


יחידות קצה המוגנות בפני פגיעה בזדון (אנטי וונדליות), מותקנות בבתי סוהר בכל רחבי העולם. יחידות קצה/עמדות אלו מעוצבות בהתאמה הן לתנאי האסירים והן לנקודות גישה במתקן.

יחידות כלא

 

 

מעגל אלקטרוני IP

 

 

 

מעגל אלקטרוני IP

 

על מנת לאפשר התאמה מלאה לצרכי הלקוח, אפשר לקנות את ה"מוח" של יחידת הקצה בנפרד - המעגלים האלקטרונים של רכזת Alpha Com ולהטמיעם במערכות קיימות.

 

 

רכזות

 

רכזת Alpha Com הינה המערכת החזקה, האמינה והגמישה ביותר בשוק כיום.


עונה על סטנדרטים בין לאומיים בנושאי ביטחון ומאפשרת לכל ארגון לשפר את השליטה וזמני התגובה שלו במצב אמת!!!

רכזות

 

 

תוכנה

תוכנה

 

ingtor-Stentofon Operator היא תוכנה ניהולית למחשבי שרתי האודיו של AlphaCom. היא מציגה את מצב יחידות הקצה של המשתמשים ומקלה על המפעילים: הצגת שיחות ובקשות שיחה, מעבר בקלות ובמהירות על אירועים ובקשות, איחסון היסטוריה של אירועים על המסך באמצעות יומן, מתאים באופן אידיאלי לחדרי בקרה.

 

התוכנה מיועדת בעיקר לשימוש בסביבת חדר בקרה. היא מספקת סקירה ברורה למפעילים עם אפשרויות פריסה מרובות בהתאם להעדפת המפעיל. ניתן להגדיר פריסות לכיסוי מסכים בודדים או מרובים. ניתן להוסיף, לערוך ולמחוק אותם על ידי מנהלים.

 

 

יחידות שליטה ובקרה


יחידות השליטה והבקרה של סטנטופון מקשרות את חדר הבקרה עם כל העמדות בארגון. חדר הבקרה מקבל גישה לטלפון, כריזה, שליטה בדלתות, שערים ונקודות מפתח בארגון. היחידות כוללות אפשרויות שיחה מתקדמות ביותר כגון שיחה לפי רמות עדיפות והתפרצות לשיחות קיימות, כך שזמן התגובה הופך למהיר מאוד במצבי חירום.

יחידות שליטה ובקרה

 

 

יחידות קצה אנטי ונדליות

יחידות קצה אנטי ונדליות


מגוון יחידות קצה אנטי ונדליות המתאימות לכל מצב ושטח בו הן נמצאות. יחידות חזקות, עמידות ועדיין בעלות איכויות סאונד מהמתקדמות בעולם.

 

 

יחידות תעשייתיות

 

מגוון רחב של יחידות קצה המותאמות לאזורים עם מפגעי רעש, קשים ומסוכנים. היחידות בנויות לעמידה במצבי קיצון של חום וקור, רטיבות ונזקים נוספים הנגרמים על ידי אבק, קורוזיה ולחות.

יחידות תעשיתיות

 

 

יחידות IP DECT אלחוטיות

 

 

יחידות IP DECT אלחוטיות


טלפונים אלחוטיים, אינטרקומים חוטיים ואל חוטיים וטלפונים מבוססי SIP) IP), פועלים כולם דרך מערכת ה- Alpha Com. המשתמש יזכה בכל היתרונות של משתמשים ביחידות נייחות, אבל היחידה שלו תהיה ניידת.

 

 

כריזה IP


EXIGO – מערכת מגברי הכריזה IP של סטנטופון - הינה מערכת כריזה מבוססת IP המאפשרת לכם למנף השקעות שנעשו בעבר ולשלב מערכות תקשורת אחרות לתוך מערכת הכריזה שלכם. רמת הניטור הגבוהה, והאפשרויות להפעלה ותחזוקה מרחוק, מאפשרות לארגון שלך שליטה והפעלה מרכזית ממקום אחד. המגברים ניתנים לחיבור ישיר וניהול מרכזת ה- AlphaCom.

מערכת מגברי כריזה IP

 

הפעל נגישות

בניית אתרים