תפריט ראשי
סטנטופון מערכות תקשורת
 

הגנה אורבאנית

ביטחון

 

 

לכולם מגיע שקט וביטחון נפשי


אזרחים ברחבי העולם חשופים לאלימות, פגיעה וגניבות, כמו כן, ערים בימינו נתונות לוונדליזם ואירועי טרור ופח"ע.
סטנטופון מספקת פתרונות בהתאמה אישית המותאמים לדרישות המדויקות של כל סוג של פרויקט לבטיחות הציבור, בין אם מדובר בפארק עירוני, באזורים ציבוריים פתוחים או בזירת ספורט. המערכות הייחודיות שלנו לתחום האורבני ומעניקות שליטה ובקרה בזמן אמת לבעלי התפקידים בעיריות/מועצות, תוך כדי שימת דגש בהקניית תחושת בטחון לתושבים.

 

המערכת מאפשרת ראייה רחבה וכוללת של אירועים חריגים הדורשים התערבות מהירה ויעילה.


שירותי ההגנה על העיר יכולים לכסות אזורים רחבים יותר ולהשתמש בכוח האבטחה שלהם בצורה יעילה יותר, על ידי שילוב מערכות תקשורת מבוססות קול ואודיו באיכות גבוהה.


התראה והרתעה בזמן אמת מצילה חיים! ניתן להחזיר את תחושת הבטחון לאזרח!

 

 

 

 

מידע ונקודות חירום

 

יחידות הקצה שלנו מיועדות להתקנה חיצונית ומהוות נקודות מידע וחירום מעולות אותן ניתן להציב בכל קהילה כלשהי. יחידות החירום שלנו, הניתנות להתאמה אישית, ועמודי המצוקה מגיעים עם זיהוי פעילות קולית שניתן להגדיר כך שתפעיל שיחות חירום או את המצלמות המקומיות.

 

ניהול מבקרים

 

אינארקום IP ממוקמות בדלתות, חניונים, מכונות תשלום, וכניסות מאובטחות והן משמשות לקבלת אנשים, לזיהויים, ולאפשר את כניסתם מרחוק. היחידות שלנו עמידות בפני ונדליזם, מים, לכלוך, ואבק, וניתן למקם אותן בכל מקום מבלי לדאוג לבלאי שלהן.


תכונת ביטול הרעשים והשמע הסביבתי אשר מציבה אותנו בחזית הטכנולוגיה, מציעה שמע ברור ועוצמתי, ללא קשר לרעש רקע מאנשים ותנועת רכב, ומצלמות מובנות הפונות כלפי חוץ מעניקות לכם אימות חזותי במהלך השיחות.

 

למידע נוסף לחצו

מידע ונקודות חירום

 

 

ניהול מבקרים

כריזה ציבורית רחבה למידע ולמקרי חירום

 

לכל יחידות האינטרקום שלנו יש רמקולים מובנים חזקים המעניקים להן פונקציונליות כפולה כמערכות כריזה ציבוריות להודעות לקהל הרחב ללא צורך בהתקנת מערכת כריזה ציבורית נוספת.

 

היחידות מפחיתות לא רק את זמן ההתקנה ואת השטח הנחוץ, אלא גם מאפשרים כיסוי של כריזה ציבורית באזורים שבהם לא ניתן להתקין סוגים אחרים עקב תשתית או שיקולים אחרים.

 

זה מקל על יצירת כיסוי של כריזה ציבורית במקומות הומים כמו תחנות מרכזיות, מנהרות כבישים, מתקני כוח ותשתית אחרת וחיבור למערכת ברחבי העיר.

 

איכות שמע יוצאת מגדר הרגיל

אינטגרציה חלקה

תקשורת אמינה בין מערכות שונות
חשובה מאוד. אנו חולקים מידע באמצעות פרוטוקולים משותפים או מנהלי התקנים ייעודיים עם חלקים אחרים במערכת האבטחה כגון בקרת גישה ומצלמות וידאו כדי לאפשר תהליכים אוטומטיים. 

 
כריזה ציבורית לחניה

תקשורת משולבת

תקשורת יעילה דורשת פלטפורמת
תקשורת משולבת אחת.
אנו תומכים בפרוטוקולים פתוחים כגון  SIP שהופכים את ביצוע כל התקשורת שלכם מתוך קונסולה מרכזית אחת לפשוט יותר.

 
אינטרקום עם דלת וידיאו

איכות שמע מעולה

היכולת שלכם לשמוע, להישמע ולהיות מובנים במצבי חירום היא חיונית.
מערכות התקשורת החכמות של זניטל נמצאות בשימוש בסביבות התובעניות ביותר בעולם, בשל איכות הצליל והשמע שלהן, שהינן ללא תחרות.

 

הפעל נגישות

בניית אתרים